2 Beds
2 Baths
1,680 sqft
$1,500,000
2965 TATE CITY RD Hayesville NC, 28904
Price per sqft
$892.86
Built in
1925
Property size
1,680 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
26042667
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.59 Acres
Courtesy of Poss Realty, Scott Poss (MLS Only),
Listing Contact: 7067822121
Powered byLuxury Presence